Egzamin adwokacki zdałem w 2012 r. po ukończeniu aplikacji prowadzonej przez Okręgową Radą Adwokacką w Krakowie. Tytuł magistra nauk prawnych uzyskałem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dodatkowo w 2011 roku ukończyłem studia podyplomowe LL.M. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Moguncji. Jestem absolwentem Szkoły Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetów w Heidelbergu oraz Moguncji, a także Szkoły Prawa Austriackiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wiedeńskiego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, poświęcając jej maksimum swojego zaangażowania.

Przez szereg lat współpracowałem z renomowaną krakowską kancelarią adwokacką, uczestnicząc w obsłudze klientów niemieckojęzycznych oraz prowadzeniu sporów sądowych. Odbyłem staże zawodowe w niemieckiej kancelarii adwokackiej oraz w dziale prawnym wiodącego niemieckiego przedsiębiorstwa farmaceutycznego.

Zostałem wpisany na listę niemieckojęzycznych adwokatów prowadzoną przez Europäischen Anwaltsvereinigung DACH e.V. oraz przez Konsulat Generalny Niemiec w Krakowie.

Jestem wspólnikiem kancelarii DF LAW Dyl Frączek Adwokaci s.c. oraz członkiem Rady Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości „Activus Promptus” z siedzibą w Krakowie.

Władam językiem niemieckim oraz angielskim.

TOP